Databáze překladatelů

Výběr překladatelů

Při výběru vhodných překladatelů, kteří budou Vaše zakázky zpracovávat, jsme velmi přísní. Každý překladatel, který pro nás chce pracovat, prochází velmi rozsáhlým testovacím procesem. Pracujeme tedy pouze s těmi nejlepšími.

Naše databáze obsahuje několik set vysoce kvalitních překladatelů a tlumočníků. Jsou to ti nejschopnější pro požadovaný výkon.

Překladatelé = odborníci

Odborníci v mnoha oborech lidské činnosti – ať už je to marketing, právo, finance nebo medicína. Tito dodavatelé mají odpovídající jazykové vzdělání nebo vzdělání v oboru jejich specializace. Většina z nich má za sebou také dlouhodobý studijní pobyt za hranicemi České republiky. Překlady do cizího jazyka provádějí převážně rodilí mluvčí. Výjimku tvoří pouze zakázky, u kterých velmi záleží na dobrém porozumění výchozímu textu (např. u složitých technických popisů nebo příruček). I poté ale následuje přísná korektura rodilým mluvčím. Můžete mít tedy jistotu, že se Váš text dostane do správných rukou.

K našim dodavatelům patří profesionální překladatelé, spisovatelé, učitelé, inženýři, ekonomové a jiní vysokoškolsky vzdělaní odborníci.

Datbáze překladatelů - kvalitní spolupráce

Rozhodnete-li se zadat nám text k překladu, zajistíme Vám výběr takového překladatele, který má právě ve Vašem oboru zkušenosti a bude se Vám trvale věnovat, čímž se podrobně seznámí s problematikou a slovní zásobou Vaší společnosti. Kromě toho odbornou stránku překladu konzultujeme vždy s Vašimi zaměstnanci nebo spolupracovníky, kteří konkrétní problematice rozumějí nejlépe.

Naši klienti
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference

Jste překladatel? Hledáte práci?

Prohlédněte si Portál Burza a zjistěte, koho poptáváme.

Máte zájem o naše služby? Zanechte nám vaše číslo a my vám zavoláme zpět.