Kvalitní překlady

Působíme na trhu od roku 2001. Během sbírání zkušeností přišel okamžik, kdy jsme se bohužel i my museli rozhodovat mezi poskytováním levných, rychlých a kvalitních služeb. Zvolili jsme poměr

10 : 30 : 60 = cena : rychlost : kvalita

Nejsme nejlevnější, ale zůstáváme cenově dostupní. Nejsme nejrychlejší, ale náš dodací termín Vás nezklame. Rozhodně ale patříme mezi špičku na českém trhu, pokud jde o kvalitu překladu a dodávaných služeb.

Kvalita překladu je závislá na mnoha faktorech a procesech, které ji přímo ovlivňují. Od správného zadání překladu klientem, nalezení všech dostupných referenčních materiálů, přes výběr vhodného překladatele a korektora, po precizní práci korektorů. Věříme, že posláním překladatelské agentury je právě správná koordinace všech těchto procesů ke spokojenosti zákazníka i konečného uživatele překládaného textu.

Kvalitní překlady a překladatelé

Naše překladatele vybíráme dle nejpřísnějších kritérií stanovených uznávanými mezinárodními standardy DIN a ISO. Dodavatel překladu není vybírán jen na základě jazykové kombinace. Musí splňovat řadu dalších podmínek od oborové specializace, přes odpovídající vzdělání až po požadovanou praxi v oboru. Překladatele netestujeme jen v začátcích naší spolupráce, průběžně také provádíme namátkové kontroly kvality, abychom zajistili vzrůstající kvalitu služeb.

Naši kvalitu překladu si můžete otestovat využitím nabídky zkušebního překladu zdarma. Každému firemnímu zákazníkovi, který dosud naše služby neobjednal, nabízíme zkušební překlad v rozsahu do 300 slov zcela zdarma.

Naši klienti
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference

Jste překladatel? Hledáte práci?

Prohlédněte si Portál Burza a zjistěte, koho poptáváme.

Máte zájem o naše služby? Zanechte nám vaše číslo a my vám zavoláme zpět.