Překlady

Naše jazyková agentura z Pardubic se zabývá překladatelským servisem z a do veškerých světových jazyků.

Kromě obecného jazyka překládáme především texty technické, obchodní, politicko-ekonomické, nevyhýbáme se ani právní tématice. Na přání Vám také zajistíme notářské ověření překladu.

Až na výjimky, kdy budete požadovat neobvykle velké množství textu při velmi brzkém termínu dodání, na Vaší zakázce bude pracovat pouze jeden překladatel, což zaručí jednotný styl překladu.

Překlady - dokumenty

V dokumentech, které Vám budeme odevzdávat, bude vždy dodrženo základní grafické zpracování předlohy a to bez jakéhokoliv příplatku (to platí o základním formátování jako je velikost a typ písma, automaticky generovaný obsah nebo poznámky pod čarou.

Zadání přijímáme ve formátu doc, rtf, pdf, txt, ppt a samozřejmě také klasicky vytištěné na papíře. V případě, že budete mít dokument v jakémkoliv jiném textovém souboru, zvolíme nejvhodnější postup pro překlad. V případě zpracování náročnějších podkladů spolupracujeme s partnerským DTP studiem (QuarkXpress, InDesign, PageMaker, FrameMaker, MS Word, Tex/Latex, Illustrator, Photoshop, Flash).

Kromě překladů klasických dokumentů pro Vás naše agentura z Pardubic rovněž může vytvořit cizojazyčnou mutaci internetových stránek. V takových případech přijímáme soubory ve formátu html nebo xml.

Naši klienti
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference

Jste překladatel? Hledáte práci?

Prohlédněte si Portál Burza a zjistěte, koho poptáváme.

Máte zájem o naše služby? Zanechte nám vaše číslo a my vám zavoláme zpět.