Reference překladů

ATEKO a.s., Hradec Králové logo
ATEKO a.s., Hradec Králové

Znáte to, potřebujeme to a to a nejlépe ihned. A na to my máme czeXpress international s.r.o. S touto společností spolupracujeme od roku 2003, tehdy ještě pod jménem Kačenka CZ. Nejčastěji využíváme technické překlady z/do AJ, NJ, FJ, RJ. Oceňujeme výbornou komunikaci se zaměstnanci agentury, okamžitou cenovou nabídku, dobré ceny a hlavně dodržení našich termínů. czeXpress international s.r.o. je pro nás zařazena v kolonce SPOLEHLIVÁ FIRMA.


Energizer Czech, spol. s r. o. logo
Energizer Czech, spol. s r. o.

Se společností czeXpress international s.r.o. spolupracujeme od roku 2012 a jsme velmi spokojeni jak s jejich cenovou politikou a vysokou kvalitou služeb, tak se skvělou komunikací a ochotou všech zaměstnanců. U společnosti czeXpress international s.r.o. si standardně necháváme překládat texty do anglického jazyka či jiných, víme ale o širokém spektru služeb, které nám je tato společnost schopna nabídnout. Překlady dodávají vždy v předem dohodnutý čas - ve špičkovém provedení. Společnost czeXpress international s.r.o. můžeme vřele doporučit.


Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o. logo
Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o.

Naše firma je mezinárodní obchodní společností, která komunikuje na straně dodavatelské i odběratelské s mnoha zahraničními partnery. Měnili se naši vlastníci od Rakušanů, přes Poláky po Rusy, měnily se jazyky komunikace ve velmi pestré paletě světových i lokálních jazyků. Přestože máme v týmu řadu jazykově fundovaných spolupracovníků, nastávají případy, kdy je třeba překládat texty složitější např. po stránce právní, ekonomické nebo technické. V každém takovém případě jsme si ale mohli být jisti, že tým společnosti czeXpress international s.r.o. bude k dispozici se svými službami, s překlady na vysoké úrovni, s vybavením zakázky ve včasných termínech a v dobré ceně a ještě s milým úsměvem kterékoli z jejich pracovnic včetně jednatelky.


Alfmeier CZ s.r.o. logo
Alfmeier CZ s.r.o.

Spolupracuji s Vaší firmou zhruba 2,5 roku za tuto dobu jsem potřeboval několik odborných nebo technických překladů, které byly dodány vždy v přislíbeném času a v kvalitním provedení samotného překladu. Zároveň v případě potřeby expresních překladů mohu jen pozitivně vyzdvihnout rychlost a kvalitu překladu. Ochota a přístup Vašich zaměstnanců jsou na vysoké úrovni.


ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB logo
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

dovolte mi poděkovat jménem svým i jménem ČSOB Pojišťovny, a.s. vaší společnosti za dosavadní devítiletou spolupráci. Dokumenty, které si necháváme překládat (dodací listy, policejní zprávy, technické výrazy, ale i běžná korespondence) jsou z anglického, německého, francouzského a italského jazyka. Občas se vyskytne i překlad z maďarštiny, švédštiny nebo rumunštiny. A v ojedinělých případech i turečtiny a řečtiny. Překlady jsou zpracovány ve vysoké profesionální kvalitě (překládané odstavce odpovídají původnímu textu) a v dohodnutém termínu (běžné jazyky do dvou dnů, ostatní do týdne). Za dobu spolupráce jsme se nesetkali s tím, že by vaši zaměstnanci byli neochotní. V případě, kdy jsme si nebyli zcela jisti překládaným jazykem, ochotně poradili, aby písemná objednávka byla řádně vyplněna. Velké díky za dosavadní spolupráci a budeme se těšit na další v roce 2013 a letech následujících.


Alcoma a.s. logo
Alcoma a.s.

výrobce špičkových mikrovlnných spojů pro bezdrátové propojení sítí. Radioreléové spoje pro operátory a ISP všech velikostí, státní sektor i armádu.


C.S.CARGO a.s. logo
C.S.CARGO a.s.

původem česká společnost, která poskytuje logistické a dopravní služby. Kompletní portfolio silniční, námořní, letecké a železniční dopravy a logistiky.


ČZ a.s. logo
ČZ a.s.

česká společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, zbrání, a potřeb strojní výroby


Dopravní podnik města Pardubic a.s. logo
Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Akciová společnost poskytující silniční motorovou dopravu, osobní přepravu, opravy silničních vozidel. Ve svém portfoliu má také výrobu, instalaci a opravy elektrických spojů nebo montáž, opravy a revize plynových zařízení.


Perrelet logo
Perrelet

Švýcarská značka PERRELET je legendou v oblasti automatických hodinek. Abraham-Louis Perrelet vynalezl v roce 1777 mechanický strojek se samonátahem. Jednalo se o převratný vynález, jehož princip spočíval ve využití energie, která vzniká přirozeným pohybem nositele k nátahu hodinového mechanismu. Perreletovy zásady se dodnes používají ve všech automatických hodinkách, bez ohledu na značku.


Festina logo
Festina

S více než stoletou tradicí a se spoustou neocenitelných zkušeností je Festina výrobcem vysoce kvalitních švýcarských hodinek, jejichž design nejen že následuje aktuální módní trendy, ale je přímo jejich tvůrcem.


Jaguar logo
Jaguar

britská automobilová firma zabývající se výrobou luxusních a sportovních automobilů, sídlící v Coventry, Anglie. Byla založena v roce 1922 Sirem Williemem Lyonsem a Williamem Walmsleym jako Swallow Sidecars Company, před přechodem na výrobu automobilů zaměřenou na výrobu motocyklových sajdkár. Na Jaguar Cars Limited byla přejmenována v roce 1945.


Wanemi logo
Wanemi

Výroba papírových materiálů recyklací. Vstupní surovinou výroby je pouze sběrový papír vybraných tříd a výsledným produktem papír sloužící kartonážním závodům k výrobě vlnité lepenky a papírových obalových materiálů.


Naši klienti
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference

Jste překladatel? Hledáte práci?

Prohlédněte si Portál Burza a zjistěte, koho poptáváme.

Máte zájem o naše služby? Zanechte nám vaše číslo a my vám zavoláme zpět.