czeXpress international s.r.o.

Arnošta z Pardubic 2789
530 02 Pardubice

+420 775 872 230

info@czexpress.cz

Eva Doležalová

Vedoucí projektového týmu

+420 775 872 230

eva@czexpress.cz

Na kvalitu jsem já pes

Kontrola překladu vyžaduje trpělivost a důslednost. Tu si denně pěstuji a utvrzuji při výchově mých dvou psů, kde se důslednost vždy vyplatí. To stejné platí i u kontroly překladů. Zákazník určuje svůj cíl překladu, najít cestu k cíli už je na nás. Ta cesta je někdy složitá a klikatá, nicméně, vždy ke stanovenému cíli dojdeme. A moji psi mi v tom velmi pomáhají. Naší odměnou je spokojený zákazník, který se rád znovu vrátí.

Pavla Moravíková

Project manager

+420 775 872 230

vendor@czexpress.cz

Nic není neřešitelné

Moc ráda chodím po horách, čím větší kopec, tím větší výzva, čím větší zima, tím lépe. V práci to mám hodně podobně. Ráda přijímám výzvy, těžké úkoly a nové požadavky. Nebojte, najdeme spolu nejlepší možné řešení.

Turistika, lyžování a cestování s dvěma malými dětmi mě naučily, že všecko jde, když se to umí dobře naplánovat, zorganizovat a hlavně se toho nebát a nikdy to nevzdat.

Překlady, tlumočení, DTP

Jana Vytisková

Project manager

+420 775 872 230

sales@czexpress.cz

Mít správný plán je výhoda

V životě se bez důkladného plánování a organizování neobejdu. Jako máma od dětí o tom vím své, věřte mi. A tyto svoje schopnosti přenáším i do práce. Zorganizuji a naplánuji cestu za Vaším překladem tak, aby byla bezproblémová.

A protože jak v životě, tak i v práci nejde nikdy nic podle plánu, jsem připravená i na tyto situace. Žádná překážka nebo komplikace mě nerozhodí. Specifický text, složité instrukce, krátké termíny… vždy pro Vás najdu řešení. 

Irena Vovsová

Project manager

+420 775 872 230

pm6@czexpress.cz

Vždy záleží na perspektivě

Jsem vnímavý, optimistický člověk, co rád hledí na věci z různých úhlů. Baví mě zkoumat a objevovat detaily, být otevřená novým možnostem.

Tento životní směr se snažím vnést i do své práce. S klidnou a vyváženou myslí vyladím vhodné řešení pro vaše individuální potřeby. Věřím, že kvalitní a pevný dlouhodobý vztah s klientem přináší prospěch oběma stranám, proto kladu jeho budování na první místo.

Se mnou budete vždy v pozitivní a pohodové atmosféře – to je můj styl a filozofie práce. Já budu hledat ten nejlepší úhel pohledu pro náš sdílený triumf a společně stvoříme naše vize.

Aneta Egrtová

Project manager

+420 775 872 230

pm4@czexpress.cz

Žádná práce není horor

Práce projekťáka přináší každý den něco nového, ať už to jsou nestandardní jazykové kombinace, specifické instrukce nebo nejrůznější obory překládaného textu. Do přípravy se vždy pouštím s myšlenkou, že vše se dá zpracovat do požadovaného výsledku.

Ve volném čase mě najdete na cestách, s knihou v ruce, se sluchátky v uších, v zápalu hry u deskovek nebo při sledování hororů. Přičemž v hororovém žánru jsem opravdový gurmán a ani velmi nízké hodnocení mě neodradí.

Lenka Živná

Project manager

+420 775 872 230

pm1@czexpress.cz

Ženská preciznost s vojenskou strategií

Ač povoláním učitelka, brzy jsem si uvědomila, že má vášeň pro jazyky přesahuje hranice tradiční třídy. Místo výuky dětí jsem se stala lektorkou angličtiny pro vojáky z povolání. Zkušenost z učebny plné testosteronu mi dala neocenitelné dovednosti v mezilidské komunikaci, ale také pevnou vůli a schopnost udržet si klid v jakékoli situaci.
Mám ráda nové zkušenosti, nové výzvy a situace, proto jsem se rozhodla změnit obor. A dobře jsem udělala! Tahle práce není nikdy jednotvárná a často vyžaduje specifická a individuální řešení. Přesně to se mi líbí.
Ve svém soukromí pak ocením výlety s rodinou. Vyrazit kamkoliv ven, ať už jen za město na procházku podél řeky nebo na celodenní výšlap do hor, je ten správný relax. A když takový den zakončím dobrým jídlem a pitím, jsem pak připravena znovu se dát do boje.

 

Vojtěch Valášek

Obchodní zástupce

+420 721 812 218

obchod@czexpress.cz

Práce s lidmi, to mě baví

Zákazník pro mě není jen zdrojem příjmu. Je to obchodní partner, se kterým buduji vztah a jeho spokojenost je pro mě velkou odměnou.
Jsem stará škola, takže je pro mě důležité mít dobrý vztah se zákazníky i kolegy ve firmě. Za stejně důležité považuji mít dobré vztahy i v životě mimo pracovní povinnosti.

Po práci rád trávím čas se svými dětmi, rodinou i kamarády. Potkáte mě na volejbalových nebo tenisových kurtech, v lese na kole, na sjezdovce prohánět lyže, nebo se kolem Vás mihnu na motorce.

 

Kateřina Mlejnková

Jednatelka, account manager

+420 777 212 033

katka@czexpress.cz

Najdu řešení i tam, kde zákazník zatím nevidí ani problém

Stále se učím více naslouchat, méně mluvit a ptát se: „Proč?“. Pokud totiž správně pochopím klientovy požadavky a motivaci k překladu, dokážu najít správný postup pro zpracování zakázky.

Těší mě dobré vztahy uvnitř i vně společnosti a dobře odvedená práce. Dobíjí mě pozitivní reference našich vracejících se klientů. Energii mi berou zdlouhavé procesy tam, kde existují jednoduchá řešení.

Ráda s klienty mluvím i osobně. Nejlépe tak poznáme, co od sebe navzájem očekáváme a najdeme společnou řeč.

Jana Stránská

Jednatelka

+420 777 212 032

jana@czexpress.cz

Čísla nelžou

Dlouhá léta pracuji s čísly a bez nich si svůj život již neumím představit. S tím jsou spojené i finance. Jako náš zákazník se se mnou nejspíš nesetkáte, ale jako náš dodavatel určitě oceníte, že Vaše pohledávky hradím vždy včas.

Ve volných chvílích mám ráda klid a pejska po svém boku. Miluji výlety s vnoučkem a těším se na další přírůstky do rodiny.

Markéta Doležalová

Administrativa, fakturace

+420 775 872 230

ucetni@czexpress.cz

Dobré prostředí je základ

Jsem skrz naskrz pozitivní člověk, co miluje slunce, kávu a dobré lidi. Jsem maminka úžasné dcery. Ráda poznávám nové kraje a místní obyvatele.
Můj pracovní svět se točí nejen kolem čísel, ale i kolem mých kolegů. Přátelské prostředí, správní lidé a smysluplná práce jsou pro mě základem, tak se může dojít ke správnému cíli.
czeXpress international s.r.o.