czeXpress international s.r.o.

Arnošta z Pardubic 2789
530 02 Pardubice

+420 775 872 230

info@czexpress.cz

Eva Doležalová

Vedoucí projektového týmu

+420 775 872 230

eva@czexpress.cz

Na kvalitu jsem já pes

Kontrola překladu vyžaduje trpělivost a důslednost. Tu si denně pěstuji a utvrzuji při výchově mých dvou psů, kde se důslednost vždy vyplatí. To stejné platí i u kontroly překladů. Zákazník určuje svůj cíl překladu, najít cestu k cíli už je na nás. Ta cesta je někdy složitá a klikatá, nicméně, vždy ke stanovenému cíli dojdeme. A moji psi mi v tom velmi pomáhají. Naší odměnou je spokojený zákazník, který se rád znovu vrátí.

Petr Žák

Project manager

+420 775 872 230

pm3@czexpress.cz

Nejlepší je, když je práce hra

Strategie, RPG, adventury i střílečky – hledáte-li toho správného projekťáka pro herní překlad, jsem pro vás ideální partner. Vnímám potřebu přizpůsobit texty žánru, kontextu i určenému publiku. Ve virtuálním světě hrdinů, záporáků, a zombíků se cítím jako ryba ve vodě. Taková práce je pro mě skutečně za odměnu.

Vyjma toho jsem také vášnivým cestovatelem po hradech a zámcích, obstojným znalcem dějin 20. století a hrdým vlastníkem rozsáhlé sbírky časopisů Level a Score.

Adéla Vlastníková

Project manager

+420 775 872 230

pm7@czexpress.cz

S jasnou komunikací se dá uspět v soukromí i v práci

Se zápalem sobě vlastním objevuji nové věci, učím se a nebojím se čelit překážkám. Pokud zrovna nesedím před obrazovkou počítače, najdete mě s krosnou na zádech, se šnorchlem pod vodou, se psem v lese nebo s kufrem na letišti.

Jsem zastáncem názoru, že s nadhledem, vnímavostí a jasnou komunikací se dá uspět nejen v soukromém životě, ale i v práci. S klienty vždy hledám společnou cestu s jasným cílem, ať už jde o překlad webových stránek, technické dokumentace nebo obchodních podmínek.

Pavla Moravíková

Project manager

+420 775 872 230

vendor@czexpress.cz

Nic není neřešitelné

Moc ráda chodím po horách, čím větší kopec, tím větší výzva, čím větší zima, tím lépe. V práci to mám hodně podobně. Ráda přijímám výzvy, těžké úkoly a nové požadavky. Nebojte, najdeme spolu nejlepší možné řešení.

Turistika, lyžování a cestování s dvěma malými dětmi mě naučily, že všecko jde, když se to umí dobře naplánovat, zorganizovat a hlavně se toho nebát a nikdy to nevzdat.

Jana Vytisková

Project manager

+420 775 872 230

sales@czexpress.cz

Mít správný plán je výhoda

V životě se bez důkladného plánování a organizování neobejdu. Jako máma od dětí o tom vím své, věřte mi. A tyto svoje schopnosti přenáším i do práce. Zorganizuji a naplánuji cestu za Vaším překladem tak, aby byla bezproblémová.

A protože jak v životě, tak i v práci nejde nikdy nic podle plánu, jsem připravená i na tyto situace. Žádná překážka nebo komplikace mě nerozhodí. Specifický text, složité instrukce, krátké termíny… vždy pro Vás najdu řešení. 

Irena Vovsová

Project manager

+420 775 872 230

pm6@czexpress.cz

Vždy záleží na perspektivě

Jsem vnímavý, optimistický člověk, co rád hledí na věci z různých úhlů. Baví mě zkoumat a objevovat detaily, být otevřená novým možnostem.

Tento životní směr se snažím vnést i do své práce. S klidnou a vyváženou myslí vyladím vhodné řešení pro vaše individuální potřeby. Věřím, že kvalitní a pevný dlouhodobý vztah s klientem přináší prospěch oběma stranám, proto kladu jeho budování na první místo.

Se mnou budete vždy v pozitivní a pohodové atmosféře – to je můj styl a filozofie práce. Já budu hledat ten nejlepší úhel pohledu pro náš sdílený triumf a společně stvoříme naše vize.

Aneta Egrtová

Project manager

+420 775 872 230

pm4@czexpress.cz

Žádná práce není horor

Práce projekťáka přináší každý den něco nového, ať už to jsou nestandardní jazykové kombinace, specifické instrukce nebo nejrůznější obory překládaného textu. Do přípravy se vždy pouštím s myšlenkou, že vše se dá zpracovat do požadovaného výsledku.

Ve volném čase mě najdete na cestách, s knihou v ruce, se sluchátky v uších, v zápalu hry u deskovek nebo při sledování hororů. Přičemž v hororovém žánru jsem opravdový gurmán a ani velmi nízké hodnocení mě neodradí.

Vlaďka Sekničková

Project manager

+420 775 872 230

pm2@czexpress.cz

S nadhledem a úsměvem jde vše líp

Ráda procházím a fotím krajinu, vnímám rozmanitá zákoutí i detaily. Těší mě výjimečné okamžiky i vítr ve vlasech, přesto v náročných situacích zůstávám nohama na zemi.

Každý klient i projekt je pro mě novou výzvou ke spolupráci a komunikaci. Bez ohledu na urgentnost, časové pásmo či složitost požadavků se na mě můžete vždy spolehnout.
S důvěrou, nadhledem, optimismem a pevnou vůlí spolu zvládneme i silný protivítr.

Kateřina Mlejnková

Jednatelka, account manager

+420 777 212 033

katka@czexpress.cz

Najdu řešení i tam, kde zákazník zatím nevidí ani problém

Stále se učím více naslouchat, méně mluvit a ptát se: „Proč?“. Pokud totiž správně pochopím klientovy požadavky a motivaci k překladu, dokážu najít správný postup pro zpracování zakázky.

Těší mě dobré vztahy uvnitř i vně společnosti a dobře odvedená práce. Dobíjí mě pozitivní reference našich vracejících se klientů. Energii mi berou zdlouhavé procesy tam, kde existují jednoduchá řešení.

Ráda s klienty mluvím i osobně. Nejlépe tak poznáme, co od sebe navzájem očekáváme a najdeme společnou řeč.

Jana Stránská

Jednatelka

+420 777 212 032

jana@czexpress.cz

Čísla nelžou

Dlouhá léta pracuji s čísly a bez nich si svůj život již neumím představit. S tím jsou spojené i finance. Jako náš zákazník se se mnou nejspíš nesetkáte, ale jako náš dodavatel určitě oceníte, že Vaše pohledávky hradím vždy včas.

Ve volných chvílích mám ráda klid a pejska po svém boku. Miluji výlety s vnoučkem a těším se na další přírůstky do rodiny.

Markéta Doležalová

Administrativa, fakturace

+420 775 872 230

ucetni@czexpress.cz

Dobré prostředí je základ

Jsem skrz naskrz pozitivní člověk, co miluje slunce, kávu a dobré lidi. Jsem maminka úžasné dcery. Ráda poznávám nové kraje a místní obyvatele.
Můj pracovní svět se točí nejen kolem čísel, ale i kolem mých kolegů. Přátelské prostředí, správní lidé a smysluplná práce jsou pro mě základem, tak se může dojít ke správnému cíli.
czeXpress international s.r.o.