Překlady, tlumočení, DTP
Převlékli jsme kabát

Náš web czexpress.cz prošel obrovskou změnou. A to nejen designovou, ale také obsahovou. V dnešní online době to byla změna více než nutná.

Proběhl úplný rebrand naší značky. Vedli jsme nekonečné debaty nad barvami, logem i písmem. Nad rozvržením celého webu i nad informacemi, které chceme sdílet.

Jako ústřední barvu jsme zvolili oranžovou v různých odstínech. Je pro nás totiž symbolem energie, vášně a optimismu. Duha v logu zase představuje naši jednotu i integraci odlišných přístupů.

Celý web jsme naplnili obsahem tak, aby byl pro Vás užitečný, jasný na pochopení a snadný na interakci. Nyní tak svůj požadavek můžete jednoduše zadat přes malý formulář a my Vás už sami zkontaktujeme a domluvíme se na dalších detailech. Najdete zde také názorné ukázky překladů včetně ceny, abyste si hned mohli udělat obrázek, kolik Vás překlad Vašeho dokumentu bude stát.

Zajímá Vás naše historie a zkušenosti? Připravili jsme pro Vás přehlednou časovou osu s nejdůležitějšími milníky v životě naší firmy. Reference našich stávajících zákazníků si zase můžete přečíst zde.

Výsledek, který dnes vidíte, je práce celého našeho týmu. Seznamte se s námi, poznejte naše tváře a přečtěte si něco o nás.   Věříme, že budete spokojeni nejen s novým vzhledem, ale také funkcemi našich webových stránek. Líbí se Vám? Dejte nám to vědět na našich sociálních sítích.

czeXpress international s.r.o.